Hizmetlerimiz

Kreatif Çözümler

Tüm iletişim süreçlerinde temel değer yaratıcılıktır. İletişim stratejisi çerçevesinde, markanın kimliğine ve rekabetindeki dinamiklere uygun yaratıcı çözümler üretiyoruz. Algıyı yakalayacak güçlü etkiler için dünya standartlarında yaratıcılığı hedefliyoruz.

Medya Planlama ve Satın alma

Doğru yerde olun, hedeflerinize daha hızlı ulaşın... Yenilikçi reklam uygulamaları ve efektif medya planlama ve satın alma, markalara doğru rotayı sunar. Biz, müşterilerimizin reklam bütçesini en efektif ve en etkili bir şekilde planlamak, bütçeyi kampanya amaçları doğrultusunda kullanmak, rekabeti doğru analiz ederek buna göre yol haritaları belirlemek ve hedef kitleye ulaşım maliyetlerini minimum seviyelerde tutabilmek için buradayız.

PR Yönetimi

Yerel ve global şirketlere, hedef kitleleri ile güçlü ve sürdürülebilir bir iletişim kurabilmeleri için 360 derece danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bu kapsamda stratejik iletişim, basın danışmanlığı, kurumsal iletişim, medya ilişkileri,iç iletişim gibi marka yönetimi konularında müşterilerimizin çözüm ortağı oluyoruz..Ülkemizdeki ve dünyadaki ekonomi politikalarını ve sektörel gelişmeleri yakından takip edip, PR sektöründeki deneyimli ekibimiz ile farklı sektörlerde hizmet veren müşterilerimize proaktif iletişim çözümleri ile danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Etkinlik ve Organizasyon Yönetimi

Müşterilerimizin hedef kitleleri ile birebir buluşmasını sağlayacak, efektif ve uygun maliyetlerle organizasyon ve etkinliklerin projelendirilip, hayata geçirilmesi sağlıyoruz.

Kısaca hizmetlerimiz:

 • Basın toplantıları
 • Bayi toplantıları
 • AVM etkinlikleri
 • Açılış
 • İmza günü
 • Özel gün organizasyonları
 • Şirket içi etkinlikler
 • Sokak etkinlikleri
 • Fuar içi aktiviteler
 • Yerel aktiviteler
 • Konser
SEM / SEO Yönetimi

İnternet ekosisteminde markanıza yer açın…
SEM: Arama Motoru Pazarlaması
İnternet sitelerinin arama motorları sonuç sayfalarında üst sıralarda görünürlük kazanmasını hedefleyen bir pazarlama aracıdır. Doğru ve profesyonel uygulamalarla markanıza yüksek bir görünürlük ve bilinirlik sağlar.
SEM ekibimiz markanızı efektif uygulamalarla daha ileriye taşımaktadır.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu
Arama motorlarında internet sitenizin üst sıralarda çıkması için, internet sitesini metin, başlık, meta etiketleri, alt etiketleri gibi etkenler ile uyarlama işlemidir.
SEO, aslında SEM sürecinin bir fonksiyonu, bir bileşenidir. SEO, organik veya doğal arama motoru listeleri için bir web sitesi optimize eylemidir. Sektörel rekabetin içinde ayrışmak ve arama motorlarında rakip markalar arasında ön plana çıkmak için yapılacak pazarlama faaliyetlerinin en önemli başlıklarındandır.

Sosyal Medya Yönetimi – Dijital İletişim

Sosyal medya yönetimi değil, marka yönetimi…
Günümüzün en önemli sorusuna cevap veriyoruz… Sosyal medya devriminde markanız kime emanet?
Bizimle yol alan markalara öncelikle profesyonel bir yönetim sunuyoruz. Tüketicinin parmaklarının ucundaki sosyal medyada markaları gerçek zamanlı takip, hızlı uyum, içerik yaratma ve fırsatları değerlendirme gibi hizmetlerle buluşturuyoruz. Sosyal medyayı temel iletişim kanallarından biri olarak kabul ediyoruz.
Tüm sosyal medya araçlarını entegre veya hedef temeli kullanarak, markaların rakiplerinden birkaç adım önde olmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi’nde markanıza sunabileceğimiz hizmetler:

 

 • Dijital İletişim/Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Sosyal Medyada Marka Yönetimi
 • Kampanya Yönetimi
 • İçerik Geliştirme
WEB Tasarımı

İlk bakışta fark edilecek yaklaşımlar…İnternetin temel platformu olan web sitelerinin tasarımı ve uygulamasında fark yaratacak fikirler sunuyoruz. Kurumların ve markaların vitrini olan web siteleri için standart çizgilerin dışında bakış açıları geliştiriyoruz.

Kapalı Devre Müzik Yayını

Kapalı Devre Radyo Yayını; AVM, mağaza ve market içerisinde genel alanda yapılan müzik yayınıdır.

Yapılan araştırmalar, ses ve müzik kullanımının tüketicilerin ruh halini etkileyen önemli bir faktör olduğunu göstermiştir. Doğru müzik kullanımı, müşterinin satın alma davranışlarını doğrudan etkiler ve marka imajının, müşterinin bilinçaltına, doğru bir şekilde yerleştirilmesinde etkili olur.
Aynı şekilde müziğin bilinçli ve doğru kullanılması, çalışan personel üzerinde motivasyon sağlarken, performanslarında da etkili olmaktadır. Yapılan anonslar ve duyurular aracılığı ile de markanın vermek istediği mesaj, müşteriye ulaştırılmış olur.
Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda içerikler geliştiriyoruz. Bu içerikleri efektif maliyetlerle, kesintisiz ve temiz bir alt yapı ile tüketici ile buluşturuyoruz.

Stüdyo Prodüksiyon Hizmeti
 • Reklam spotu yaratımı
 • Seslendirme
 • Jingle yapımı