HAKKIMIZDA

Her gün değişen dünyada, markalar hedef kitleleriyle bağ kurmanın yenilikçi yollarına ihtiyaç duyuyorlar. İşte bu yüzden, size yardımcı olmak için buradayız

Bütünleşik pazarlamanın gücünün her yönü ile fark edildiği ve uygulandığı yeni bir dönemde yaşıyoruz. Artık geleneksel pazarlama yöntemleri, kalıplaşmış medya kullanımları, alışa gelmiş şablon uygulamaların yerine; teknolojiyi güçlü bir platform olarak kullanan, hedef kitle ile kendi özel alanında birebir iletişim kuran pazarlama fikirleri değerli olmaktadır.

Bu nedenden dolayı reklam veren başta kreatif, medya planlama, PR,  dijital iletişim, sosyal medya faaliyetleri olmak üzere; pazarlama iletişiminde 360 derece bütünleşik pazarlama fikri ekseninde hizmet beklemektedir. Efektif medya kullanımlarının başrolde olduğu, PR ve gerilla marketing uygulamalarının yaratıcı kurgularla reklam iletişiminde etkinliğinin arttığı, medya kullanımlarında alternatif yaklaşımların daha çok değerlendiği yeni bir ekosistemde yaşamaktayız. 

1967 yılında kurulan EMEK AJANS, yaklaşık 50 yıla varan tecrübesiyle bu değişen ekosistem içinde sektördeki güvenilirliği ve profesyonel deneyimli ekibiyle hizmet vermektedir.

Geçmişi, uzmanlığı, yaratıcılığıyla her zaman en iyiyi, doğruyu, güzeli sunmaya çalışan EMEK AJANS pazar koşullarını, rekabet ortamını ve hedef kitleyi inceleyip, doğru bir stratejik planlama sunarken öncelikle markanın doğru konumlandırılmasına önem vermektedir.